Vaje, Panvel, Raigad, Maharashtra
GST No. 27BBAPS6827D1ZL
Call 07942551636 62% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Material | Cement |
| Usage/Application | Construction |
| Brand | Sonjit Sales |
| Color | Gray |
| Size/Dimension | 900 x 560 mm |
| Frame Thickness | 60 mm |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Loading Capacity | 23 Ton |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Material | Cement |
| Usage/Application | Construction |
| Brand | Sonjit Sales |
| Length Or Diameter | 720 mm |
| Shape | Round |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 60 mm |
| Loading Capacity | 12 Ton |
View Complete details
| Material | Cement |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Brand | Sonjit Sales |
| Size | 18 x 18 inch |
| Loading Capacity | 5 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details