Vaje, Panvel, Raigad, Maharashtra
GST No. 27BBAPS6827D1ZL
Call 07942551636 62% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Shape | Square |
| Material | Concrete |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Brand | Sonjit Sales |
| Size | 300 x 300 mm |
| Loading Capacity | 2.5 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Shape | Round |
| Material | Concrete |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Length Or Diameter | 650 mm |
| Brand | Sonjit Sales |
| Loading Capacity | 40 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Material | Concrete |
| Shape | Rectangular |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Brand | Sonjit Sales |
| Size | 600 x 900 mm |
| Loading Capacity | 5 Ton |
| Grade | EN124 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details