Vaje, Panvel, Raigad, Maharashtra
GST No. 27BBAPS6827D1ZL
Call 07942551636 62% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Size | 300mm x 1200mm |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Sonjit Sales |
| Usage/Application | Construction |
| Material | FRP |
| Capacity | 10 Tons |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Shape | Round |
| Brand | Sonjit Sales |
| Usage/Application | Construction |
| Material | FRP |
| Capacity | 2.5 Ton |
| Diameter | 600 mm |
| Is It Anti Corrosive | Anti Corrosive |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Shape | Full Floor (Square) |
| Usage/Application | Drainage Cover |
| Color | Grey |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Size | 600 x 600 mm |
| Material | FRP |
| Load Capacity | 5 Tons |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Construction |
| Brand | Sonjit Sales |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details