Vaje, Panvel, Raigad, Maharashtra
GST No. 27BBAPS6827D1ZL
Call 07942551636 62% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 Square Meter
| Load Capacity | Medium Duty |
| Size | 1220 x 3220 mm |
| Shape | Rectangular |
| Mesh size | 20mm X 20mm |
| Usage/Application | Floor |
| Brand | Sonjit Sales |
| Material | FRP |
| Grating Thickness | 25 mm |
View Complete details