Vaje, Panvel, Raigad, Maharashtra
GST No. 27BBAPS6827D1ZL
Call 07942551636 62% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Full Floor (Rectangular) |
| Material | Steel Fiber Reinforced Concrete |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Size | 800 x 800 mm |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Material | RCC |
| Type Available | Medium Duty |
| Brand | Sonjit Sales |
| Load Capacity | 10 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Size | 1200 x 600 mm |
| Shape | Rectangular |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Gray |
| Material | RCC |
| Type Available | Heavy Duty |
| Brand | Sonjit Sales |
| Load Capacity | 20 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Shape | Round |
| Usage/Application | Construction |
| Color | Grey |
| Length Or Diameter | 720 mm |
| Brand | Sonjit Sales |
| Material | RCC |
| Load Capacity | 5 Ton |
| Frame Thickness | 80 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Light Duty |
View Complete details